אודות החברה

ב.ג מוטורס (2017) בע”מ, הינה חברת בת של חברת “בון תור״ בע”מ, אשר נמצאת בבעלות משפחת כץ וקרן ג’נריישן קפיטל. ב-  2018, החלה ב.ג מוטורס, בפעילות יבוא ושיווק של רכבי היסעים של המותג מרצדס, במגוון רחב של פתרונות. במהלך השנתיים האחרונות החברה מסרה למעלה מ- 250 כלי רכב למגוון רחב של לקוחות, בכל רחבי הארץ. במהלך שנת 2020 , שמה לה החברה ליעד להרחיב את סל פתרונות התחבורה שימכרו על ידה, שיכלול מעתה גם רכבי הסעים להסעת נכים, אוטובוסים, מיניבוסים ותחבורה ציבורית. מהיצרנים מובילים מאירופה ומסין, הן בהינע דיזל והן בהינע חשמלי. בנוסף, החברה נערכת כעת לכניסה לתחום של יבוא ושיווק רכבי הובלה וקרגו הכוללים – ואנים סגורים, רכבי צוות, חד קבינה עם ארגז יבש/קירור, דאבל קבינה.

״אני מאמין״

חברת ב.ג מוטורס שמה לה ליעד להתמחות ביבוא ושיווק של פתרונות תחבורה איכותיים, תוך הקפדה על שימוש באבזור איכותי ומעולה, התאמת הפתרון המתאים לצרכי הלקוח ויצירת מעטפת שרות אישית לכל לקוח.

החברה חרטה על דגלה ערכים המרכיבים את ה- DNA  של הפעילות – מקצועיות, שרות, איכות וליווי אישי. ב.ג מוטורס – בדיוק בשבילך.

ליווי אישי

צוות העובדים של החברה מקצועי, אמין ובעל ניסיון רב. הנסיון הרב שנצבר מאפשר לחברה להתאים לכל לקוח את הפתרון האישי ומלווים אותו לאורך כל הדרך, החל משלב החיפוש , דרך הרכישה, שימוש, ורכישה חוזרת.

איכות

החברה שמה לה כיעד לספק פתרונות תחבורה איכותיים, אשר תואמים את צרכי הלקוח. לשם כך, בחרה החברה בספקים מובילים , אבזור מתקדם ואמין ומרכיבה את רכבי ההיסעים במפעל מוביל ומודרני, כולל ביצוע תהליכי בקרת איכות קפדניים.

מקצועיות

החברה מספקת מעטפת שירותים רחבה הכוללת – ייעוץ מקצועי לבחירת הרכב המתאים, התאמת האבזור ומגוון פתרונות משלימים שונים.

שירות

החברה מספקת שירותי תחזוקה לרכבים בפריסה ארצית, באמצעות שיתופי פעולה עם הגורמים המובילים בתחום תחזוקת הרכב והאבזור , שירותי תחזוקה בנושאים מכניים ואף מפעילה ניידת שרות בשטח, אשר מבצעת תיקונים דחופים בחצר הלקוח.

לקבלת הצעה או מידע נוסף

 השאירו פרטים

שירות לקוחות

2110*

שינוי גודל פונט
ניגודיות