ב.ג מוטורס (2017) בע”מ

BG מוטורס הינה חברה מובילה ופורצת דרך בשוק הרכב בישראל. החברה מתמחה בייבוא ושיווק של כלי רכב מובילים למגוון מטרות עבור כל סוגי הלקוחות ובפריסה ארצית רחבה. במרוצת השנים צברה BG מוטורס מוניטין רב, בשילוב עם חזון הדוגל בחדשנות ובפתיחת השוק הישראלי לפתרונות תחבורה מתקדמים המותאמים לסביבה ברת-קיימא.

בין הרכבים הנמכרים בחברה נכללים רכבי היסעים, קרגו ואוטובוסים המשרתים את המגזר הפרטי והעסקי, לרבות ענף התחבורה הציבורית בישראל. מחלקה נוספת של החברה אמונה על מכירה ושיווק של רכבים פרטיים, המיועדים לסקטור הפרטי.

BG מוטורס חרתה על דגלה קיום ערכים של מצוינות, העומדים בבסיס האסטרטגיה העסקית של החברה, ושמים דגש עיקרי על הענקת חוויית שירות מנצחת לקהל הלקוחות, לרבות ליווי לאורך כל תהליך הרכישה, סיוע בהשגת עסקאות מימון אטרקטיביות ומתן שירות מיטבי באמצעות מוקד שירות הפועל לאורך כל שעות היממה.

שירות

אנו מאמינים כי שירות הוא ערך בסיסי ומרכזי בפעילות החברה, ולכן אנו מציבים את קהל לקוחותינו במרכז, ודואגים לספק עבורו את השירות המיטבי תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים בשוק. מרכז השירות שלנו עומד לרשות כל לקוח על-מנת להעניק לו שירות אישי, מקצועי ואיכותי בכל נושא ובכל בעיה. מנהל השירות וצוותו אמונים על מתן הפתרונות, עד להשגת שביעות רצון מלאה של כל לקוח.

החזון שלנו

חברת BG מוטורס שמה לה ליעד להתמחות ביבוא ושיווק של פתרונות תחבורה איכותיים, תוך הקפדה על שימוש באבזור איכותי ומעולה, התאמת הפתרון המתאים לצרכי הלקוח ויצירת מעטפת שרות אישית לכל לקוח. החברה חרטה על דגלה ערכים המרכיבים את ה-DNA של הפעילות – מקצועיות, שרות, איכות וליווי אישי.

BG מוטורס – בדיוק בשבילך.

מקצועיות

מקצועיות עבורנו היא ערך עליון. זו הסיבה שאצלנו תזכו לקבל שירות מאנשי מקצוע מובחרים בעלי ניסיון עתיר שנים בענף הרכב וההיסעים. עבורנו מקצועיות משמעותה ליווי אישי, תפירת פתרונות תחבורתיים לכל לקוח על-פי דרישה וצורך, שירות ברמה גבוהה, שקיפות ואמינות.

איכות

החברה הציבה לעצמה כיעד לספק פתרונות תחבורה איכותיים התואמים את צרכי הלקוחות. אנו נעזרים לשם כך ביצרני רכב מהשורה הראשונה בעולם ופועלים עמם בשיתוף פעולה מלא על מנת להביא לקהל הישראלי מותגי רכב אמינים ומובילים.

חדשנות

בימים אלו בוחנת החברה מגוון אפשרויות מהפכניות שתכליתן להנגיש בפני הקהל הישראלי את הרכבים המתקדמים ביותר בכל קטגוריה.

3110*

מוקד מכירות BG. בדיוק בשבילך!

    * כל השדות חובה
    דילוג לתוכן