מרצדס ספרינטר

מרצדס ספרינטר

אתם כנראה אנשים שיודעים בדיוק מה הם רוצים אם חיפשתם רכב מרצדס מסחרי ואנחנו אוהבים את זה. אתם יודעים מה טוב בשבילכם. אנחנו ב-ב.ג מוטורס מחזיקים בכמה דגמים שאולי יעניינו אתכם.

אנחנו לא צריכים לספר לכם- הביקוש לתחבורה ציבורית עולה בשנים האחרונות. נראה שזה גם אינטרס של המדינה לעודד את הציבור להעדיף שימוש בתחבורה ציבורית על פני נסיעה ברכב הפרטי.

אנחנו שואפים לספק לכם פתרונות תחבורה איכותיים, כדי שאתם תוכלו לספק אלטרנטיבה אטרקטיבית לכל אותם אנשים שמעדיפים להשאיר את הרכב הפרטי בבית. למיניבוס יש שימושים רבים, בין אם זה הסעות תלמידים לבית הספר, עובדים או מטיילים.

במאמר הזה נדבר על ההבדלים בין הדגמים השונים של הרכבים המסחריים, היתרונות שבבחירת מרצדס ואן, וכמה המלצות מאיתנו לפני שאתם מחליטים סוף סוף להתחדש.

הדגמים השונים של רכבי מרצדס ספרינטר

תוכלו למצוא אצלנו שני דגמים עיקריים:

מרצדס ספרינטר 516 - הדגם הזה מגיע בשתי גרסאות, קצרה וארוכה. בגרסה הקצרה יש 13 מקומות ישיבה, ובארוכה 16. בשני הדגמים הרמפות והרצפה מצופות ב-PVC בצבע פרקט. הם מגיעים עם תאורת לד, וציפוי מפואר למדרגות הכניסה.

מהבחינה הטכנית- המשקל הכולל של שניהם 5 טון, נפח המנוע הוא 2,143 סמ"ק, ויש להם 163 כוחות סוס. נפח מיכל הדלק של הדגם הקצר 71 ליטר, ושל הארוך 93.

שני הדגמים מגיעים עם מערכות בטיחות מתקדמות מובנות.

מרצדס ספרינטר 519 - גם בדגם ה-519 ניתן להבדיל בין שני דגמים, הסטנדרט והפרימיום. בשני הדגמים יש מקום ל-19 נוסעים. שניהם שוקלים 5 טון. נפח המנוע של שניהם 2,987 סמ"ק, יש להם 190 כוחות סוס, ונפח מיכל הדלק 93 ליטר.

שני הדגמים מצוידים במערכות טכנולוגיות מתקדמות שמבטיחות חווית נסיעה איכותית, שקטה ובטיחותית.

למה לבחור באחד מדגמי המרצדס?

מרצדס היא יצרנית רכב בעלת שם עולמי, הרכבים המסחריים שהיא מייצרת הם מהמובילים בשוק כיום.

ב.ג מוטורס שמה לה למטרה לספק לכם את שירות הלקוחות הכי טוב, ללא פשרות. אנחנו מתייחסים לכל לקוח באופן אישי. העקרונות שמנחים אותנו הם מקצועיות, שירותיות, איכות וליווי אישי.

חשוב לנו לציין, העובדים שלנו ילוו אתכם עוד משלב הייעוץ, וגם לאחר הרכישה, לאורך כל תקופת השימוש ברכב.

כדי להיות בשבילכם ולעזור לכם לפתור כל בעיה, אנחנו עובדים עם הספקים המורשים והמקצועיים. כשזה מגיע לעולם הטכני, אנחנו עובדים עם רשת מרכזי השירות הארציים של חברת מרצדס. וכשזה מגיע לאבזור ומיזוג, אנחנו נעזרים בסניפים הפרוסים של אלכס אוריגינל.

כדי לתת לכם מעטפת תמיכה רחבה, אנחנו מפעילים גם ניידת שטח שמופעלת על ידי איש טכני, במידת הצורך אנחנו מגיעים עד אליכם, ומבצעים תיקונים אצלכם בחצר.

המלצות לפני הרכישה

גם בדברים הגדולים, וגם בדברים הקטנים, חשוב לנו לבצע רכישה חכמה. אנחנו לא אוהבים לקנות ולהרגיש לא מרוצים.

מרצדס מיניבוס או מיניבוס אחר- מה עדיף?

תוכלו לבצע סקר שוק לפני שאתם מקבלים את ההחלטה. אנחנו מזמינים אתכם לחזור לכאן אחרי שתסיימו עם הסקר, כדי שתוכלו להשוות בין הדגמים שאנחנו מציעים.

תוכלו למצוא אצלנו באתר את כל המידע המפורט אודות הדגמים השונים של מרצדס ספרינטר שאנחנו מוכרים. בשנתיים האחרונות עזרנו ללמעלה מ-250 לקוחות בכל הארץ לרכוש מיניבוס איכותי.

אנחנו מספקים את הרכבים מיידית, ומציעים גם חבילת מימון עד 100 אחוזים.

נשמח לעזור גם לכם לבחור את הדגם המדויק לצרכים שלכם, האחריות שלנו כלפיכם וכלפי הרכבים מלאה, והיא מתחילה עוד בשלב הייעוץ. השאירו פרטים כדי לקבל הצעה או מידע נוסף.

3110*

מוקד מכירות BG. בדיוק בשבילך!

    * כל השדות חובה
    דילוג לתוכן